Цензор.НЕТ

31.01.17 07:41

Альтернативи отриманню вугілля з окупованих територій поки немає, - Гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що отриманню вугілля з непідконтрольних територій на Донбасі на зараз альтернативи немає.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він заявив в ефірі ICTV у понеділок, відповідаючи на питання про блокаду залізничного сполучення з непідконтрольною частиною Луганської області.

"Це наша земля, це наші надра, всі підприємства зареєстровано на українській землі - нашій, підконтрольній, і я не бачу сьогодні іншого варіанту, окрім як отримувати це вугілля. Все інше, це необхідно нам робити модернізацію, потрібно переходити на інші види вугілля, потрібно робити багато інших речей, але це все займає час, а люди хочуть сьогодні ввімкнути світло, сьогодні підігріти їжу, сьогодні користуватися побутовою технікою", - сказав Прем'єр.

Також дивіться: Невідомі розрізали рейки заблокованої залізниці Луганськ-Попасна, - Парасюк. ФОТОрепортаж

За його словами, Україна споживає 24 млн тонн енергетичного вугілля, 9 млн тонн вугілля групи "А", яке використовують на ТЕС, - це все видобувають на непідконтрольній території.

"Необхідно на всі речі дивитися абсолютно відкрито і якщо хтось радіє, що він перекрив українцям електроенергію - я дуже цим переймаюся і хочу наголосити - ми зробимо все для того, щоб вугілля в Україні було досить для потреб населення і виробництва електроенергії", - сказав В. Гройсман.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики