Цензор.НЕТ

31.01.17 10:33

ДСНС підготувалася до евакуації 12 тисяч людей з Авдіївки, - Чечоткін

ДСНС України опрацьовано питання евакуації близько 12 000 громадян у найближчі 10 населених пунктів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС, опублікованому в Facebook.

За словами голови ДСНС Миколи Чечоткіна, місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС організовано функціонування 11 пунктів обігріву на території Авдіївки.

Також, забезпечено мінімальний тиск і температура теплоносія (до 40 градусів) в системі теплопостачання міста. У квартирах підтримується температура повітря 15-16 градусів тепла. Тимчасово призупинено роботу 14 дошкільних та загальноосвітніх установ.

Також читайте: Бригади електромонтажників готові розпочати відновлювальні роботи в Авдіївці - Жебрівський

Крім того, Чечоткін підкреслив, що відпрацьоване питання евакуації близько 12 000 громадян у найближчі 10 населених пунктів (Краматорськ, Костянтинівка, Дружківка, Покровськ, Селидове, Гірник, Новгородське, Українськ, Бахмут, Слов'янськ).

"Для цього підготовлено та утримуються в готовності 80 автобусів, які одночасно можуть евакуювати до 3 тисяч осіб. Крім цього, для евакуації населення сплановано роботу двох приміських електропоїздів, що можуть евакуювати до 1 тис. 600 осіб за один рейс. Організовано контроль за протипожежним захистом печей коксохімічного заводу", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що на сьогодні в Авдіївці проживає 16 тисяч осіб.

Нагадаємо також, що від ранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.

Читайте також: Упродовж двох днів бойовики здійснили 1200 обстрілів по Авдіївці, - Зубко

Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.

30 січня в результаті обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.

Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики