Цензор.НЕТ

31.01.17 11:39

Україна закликала країн-учасниць ОБСЄ активізувати тиск на РФ для деескалації ситуації на Донбасі

Україна закликає країн-учасниць Організації з безпеки і співпраці в Європі активізувати політичний і дипломатичний тиск на Росію для деескалації ситуації в районі Авдіївки Донецької області.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, про це йдеться в листі постійного представника України при міжнародних організаціях Ігоря Прокопчука до голови постійної ради ОБСЄ Клеменса Коя про загострення ситуації в Авдіївці.

"Ми закликаємо країн-учасниць ОБСЄ активізувати свій політичний і дипломатичний тиск на Росію, щоб зупинити небезпечну ескалацію на місцях на Донбасі і запобігти жахливій гуманітарній катастрофу в регіоні", - йдеться в листі.

Україна закликає Росію виявити відповідальність у виконанні своїх зобов'язань і припинити агресивні дії як в Авдіївській промисловій зоні, так і на Донбасі загалом.

У листі також висловлено жаль із приводу того, що Росія і далі ігнорує свої зобов'язання за досягнутими в Мінську (Білорусь) домовленостям, намагається підірвати зусилля, спрямовані на стабілізацію ситуації на Донбасі і перешкоджає подальшому прогресу в області безпеки і в гуманітарній сфері.

Також дивіться: "Вимагаємо від РФ негайно припинити бойові дії", - Єльченко направив лист Генсеку ООН. ДОКУМЕНТ

У зв'язку з цим українська делегація просить про скликання спеціальної постійної ради ОБСЄ для огляду ситуації і запобігання гуманітарній катастрофі на сході України.

Як повідомляли, Україна виступає за проведення надзвичайного засідання Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй у разі неприпинення бойовиками обстрілів Авдіївки Донецької області.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики