Цензор.НЕТ

31.01.17 13:06

Турчинов і Міністр нацоборони Литви обговорили необхідність посилення військово-технічної співпраці та констатували безальтернативність санкцій проти РФ

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч із Міністром національної оборони Литовської Республіки Раймундасом Кароблісом.

За словами О. Турчинова, Україна завжди відчувала підтримку народу та керівництва Литви. "Першими зарубіжними політиками, які виступили на Майдані, були литовці", - нагадав він, додавши, що за останні три роки наші відносини зміцнилися ще більше, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

Читайте також: Минулого року Литва передала Україні 146 радянських кулеметів

Співрозмовники обговорили поточну ситуацію в регіоні, що склалася внаслідок агресивних дій Росії. "Для Росії дестабілізація ситуації в Україні - шлях посилення своїх позицій в регіоні", - сказав Секретар РНБО України, наголосивши, що сьогодні гібридна війна ведеться не лише проти України, але і проти ЄС. "Кремль усілякими методами намагається розколоти єдність ЄС", - заявив він.

Турчинов повідомив, що загострення ситуації біля Авдіївки відбулося після завершення інспекційної поїздки ОБСЄ на сході України: "За позаминулу добу ми втратили 4 бійців, 12 було поранено, а минулої доби ми маємо вже 3 вбитих і значно більше поранених - 23, але втрати російських гібридних військ значно перевищують наші. Всі їх спроби прорвати нашу оборону приречені на поразку".

Співрозмовники обговорили необхідність посилення військово-технічної двосторонньої співпраці. Крім того, констатували безальтернативність санкцій проти Росії як країни-агресора.

Сторони погодились щодо необхідності тісної координації дій силових відомств в умовах агресивної політики РФ у Європі.

Своєю чергою, Р. Каробліс наголосив, що Литва завжди підтримувала Україну на її шляху до Європи і готова "і надалі бути для України та її народу надійним партнером, та, найголовніше, - другом".

Турчинов і Міністр нацоборони Литви обговорили необхідність посилення військово-технічної співпраці та констатували безальтернативність санкцій проти РФ 01

Турчинов і Міністр нацоборони Литви обговорили необхідність посилення військово-технічної співпраці та констатували безальтернативність санкцій проти РФ 02

Турчинов і Міністр нацоборони Литви обговорили необхідність посилення військово-технічної співпраці та констатували безальтернативність санкцій проти РФ 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики