Цензор.НЕТ

31.01.17 13:52

Нардеп Заліщук пропонує зібрати парламент на позачергове засідання через ситуацію в Авдіївці

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Світлана Заліщук пропонує скликати позачергове засідання Верховної Ради у зв'язку з бойовими діями в Авдіївці (Донецька область).

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона заявила на Facebook.

"Звертаюся до Андрія Парубія та лідерів фракцій розглянути можливість терміново зібрати парламент на позачергове засідання. Якщо не вдається зібрати кворум, провести раду коаліції в розширеному форматі для розгляду надзвичайної ситуації, яка склалася в Донецькій області", - пише вона.

"Авдіївка - це не просто чергова трагедія. Це випробовування міжнародної коаліції на здатність реагувати. Вона послаблена, і наш ворог це використовує. Світ занурений у свої проблеми. І дуже легко закрити очі на те, що відбувається в Україні", - підкреслила парламентарій.

Читайте також: "Вивозимо з Авдіївки людей з особливими потребами і тяжкохворих. Повністю готові до повномасштабної евакуації на випадок її оголошення", - Жебрівський

"Потрібна адекватна відповідь української влади. МЗС включило на своєму рівні контакти у світі, парламент має мобілізуватися, у тому числі задіяти усі свої міжнародні механізми", - вважає депутат.

"Якщо парламент проживе цей тиждень на канікулах, то це діагноз не міжнародним силам", - додала Заліщук.

Нагадаємо, 31 січня Президент України Петро Порошенко збирає військовий комітет Ради національної безпеки і оборони через загострення ситуації в Авдіївці.

Також читайте: Обстріли Авдіївки: Порошенко збирає військовий комітет РНБО, - "5 канал"Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики