Цензор.НЕТ

31.01.17 15:15

Москаль пропонує Гройсману відправити в Авдіївку 200 вагонів лісу, зупиненого на кордоні

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) Геннадій Москаль запропонував Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману дати термінове доручення Державному агентству лісових ресурсів про відправку із Закарпаття в Авдіївку (Донецька область) близько 200 вагонів із лісом.

"Упродовж минулого року держлісгоспи з усієї України під виглядом дрів намагалися вивезти до Євросоюзу масу деревини, яку ми зупинили на кордоні. Експерти встановили, що це технологічна, а в багатьох випадках навіть ділова деревина, яку заборонено експортувати. Однак Держагентство лісових ресурсів замість того, щоб використовувати ліс для внутрішнього ринку, подало проти нас 39 позовів, намагаючись змусити відпустити деревину в країни ЄС. І це при тому, що деякі зарубіжні фірми-отримувачі мають російських власників. Зараз склади Закарпаття забито зупиненими "дровами", усього їх близько 200 залізничних вагонів", - цитує чиновника Цензор.НЕТ із посиланням на його сайт.

"Я знаю, як зараз жителям Авдіївки, які серед зими залишитися без опалення: аналогічна ситуація у нас була взимку 2014 року в Трьохізбенці Новоайдарського району (Луганська область). Тоді бойовики своїми обстрілами перебили газопровід і лінії електропередач, а потім не пускали на місце пошкоджень ремонтників. Щоб не замерзнути, місцеві селяни змушені були вирубувати сади і розбирати на дрова розбомблені будинки", - розповів Москаль.

"Пропоную негайно відправити в Авдіївку із Закарпаття деревину, яку не арештовано судом і яка не є речовим доказом у кримінальних провадженнях (а це маса лісу). Такими речами повинні займатися саме державні структури, а не волонтери. Частину лісу при цьому можна віддати на передову нашим військовим для будівництва укріплень і обігріву", - наголосив голова ОДА.

Також читайте: Жебрівський доповів Порошенку про "перші ознаки припинення вогню" в районі Авдіївки, - Цеголко

Нагадаємо, раніше голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський заявив, що ситуація в Авдіївці контрольована, паніки серед місцевих жителів немає. Средняя температура в квартирах - 15 градусів тепла. Усі комунальні служби міста забезпечено пальним.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики