Цензор.НЕТ

31.01.17 15:05

Литва та Україна домовилися про продовження співпраці в оборонній сфері

Міністр оборони України Степан Полторак і міністр охорони краю Литовської Республіки Раймундас Каробліс після проведення офіційної зустрічі підписали Спільну заяву як запевнення намірів двох сторін про продовження співпраці.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Міноборони України.

Глави делегацій підтвердили їх готовність до подальшої взаємодії з кількох напрямів, зокрема щодо підготовки військовослужбовців Збройних Сил України литовськими військовими інструкторами відповідно до стандартів НАТО, співпраці в сфері навчання, мовної та професійної підготовки.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Турчинов і Міністр нацоборони Литви обговорили необхідність посилення військово-технічної співпраці та констатували безальтернативність санкцій проти РФ

Крім цього підписанням спільної заяви литовська сторона висловлює підтримку діяльності з реформування оборонного сектору і продовження надання Україні матеріально-технічної та консультативної допомоги, сприяння в реабілітації та лікуванні поранених учасників АТО.

Глави оборонних відомств України та Литви досягли домовленості про продовження діалогу щодо оборонного співробітництва в двосторонньому форматі протягом 2017 року.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики