Цензор.НЕТ

31.01.17 17:49

На кордоні з РФ створюють принципово нову інтелектуальну модель комплексної системи захисту, - прикордонна служба

Прикордонне відомство створює принципово нову інтелектуальну модель комплексної системи захисту й охорони кордону з Росією, де різні інженерно-технічні засоби доповнюють один одного.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МВС, ця ж модель включає і елементи оборони.

"Для реалізації Плану заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону Державним бюджетом на 2017 рік заплановано 200 млн грн. У рамках Плану заплановано завершення інженерно-технічного облаштування ділянок трьох підрозділів у межах Харківської області та продовження роботи в Луганській області. Заплановано встановлення системи відеоконтролю та сигналізації на ділянках чотирьох підрозділів у Харківській області. Також планують продовжити розгортання (реконструкцію, облаштування) прикордонних підрозділів, а саме: ввести в експлуатацію 3 об'єкти в Сумській, Чернігівській та Харківській областях", - ідеться в повідомленні.

На кордоні з РФ створюють принципово нову інтелектуальну модель комплексної системи захисту, - прикордонна служба 01

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Затримано трьох громадян України, які намагалися вивезти до Росії пристрій для військових літаків. ФОТО

Як повідомляють у прикордонній службі, зараз оснащені і перебувають у відомстві понад 270 км протитранспортних ровів, понад 47 км контрольно-слідових смуг, 83,2 км загороджувального паркану, понад 153,2 км рокадних доріг, придбано 4 бойові рухомі модулі.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики