Цензор.НЕТ

31.01.17 18:11

Сьогодні КОРД працює вже в 11 областях України, - заступник голови Нацполіції Руденко

На сьогодні поліцейський підрозділ спеціального призначення КОРД працює вже в одинадцяти областях України.

Про це заступник голови Нацполіції Олексій Руденко повідомив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"В одинадцяти. Запустили новий набір ще для двох областей - Херсонської та Миколаївської. Будуємо зараз також трьохсотметровий автоматний тир із вишкою для тренування снайперів", - повідомив заступник голови Нацполіції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": МВС затвердило порядок взаємодії поліції охорони та спецпідрозділів Нацполіції

Відповідаючи на питання про те, на що в першу чергу звертають увагу при відборі кандидатів у КОРД, Руденко зазначив: "По-перше, вік 21-35. Що б ти там не робив, а фізіологію не обдуриш. Якщо ти біжиш 10 кілометрів в 23 роки, організм відновлюється за пару годин. У 45 років швидкість може бути тією ж, але організму на відновлення знадобиться точно більше часу.

Другим критерієм була обов'язкова строкова служба в армії. Або реальні бойові дії на сході.

До речі, щоб у нових патрульних була мотивація, ми прописали умови так, що якщо людина відпрацювала три роки і в неї в голові спецназ, можна спробувати до нас прийти. Якщо заявка прийнята, людину запрошували пройти психологічні тести. На комп'ютері", - розповів Руденко.

Також дивіться: Затримано підозрюваних у викраденні хлопця в Київській області. Деякі з них служили в добровольчому батальйоні, - поліція. ВІДЕО

Жінки, за його словами, також мають шанси потрапити в КОРД, але всі критерії відбору при цьому - чоловічі, ніяких поблажок.

Повний текст інтерв'ю з Олексієм Руденком читайте ТУТ.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики