Цензор.НЕТ

31.01.17 20:14

"Ми звернулися до керівництва соціальної мережі Facebook із проханням розробити механізм боротьби з фейковими новинами", - Стець. ДОКУМЕНТ

Міністерство інформаційної політики (МІП) звернулося до адміністрації Facebook із проханням ввести механізми виявлення свідомої дезінформації (фейків) в українському сегменті соціальної мережі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив міністр Юрій Стець.

"Ми проаналізували Інтернет простір, врахувавши запити користувачів, звернулися до керівництва соціальної мережі Facebook із проханням розробити механізм боротьби із фейковими новинами для українців за аналогією до інших країн. У свою чергу, МІП готове сприяти процесу за вказівками адміністрації мережі", - коментує звернення міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

За його словами, соціальна мережа в Україні набирає все більшої популярності серед користувачів, а також є джерелом інформації й для багатьох ЗМІ. Тому українці, у свою чергу, теж мають право отримувати точну та правдиву інформацію у Facebook.

Нагадаємо, нещодавно адміністрація Facebook анонсувала запровадження антифейкових механізмів у США та Німеччині. Вони надаватимуть користувачам можливість позначати новини як ненадійні для подальшого їх розгляду спеціалізованою агенцією.

"Ми звернулися до керівництва соціальної мережі Facebook із проханням розробити механізм боротьби з фейковими новинами", - Стець 01"Ми звернулися до керівництва соціальної мережі Facebook із проханням розробити механізм боротьби з фейковими новинами", - Стець 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики