Цензор.НЕТ

31.01.17 19:57

Три людини померли від грипу в Україні за попередній тиждень, - МОЗ

З 23 по 29 січня в Україні зареєстровано три смерті від грипу: дві в Кіровоградській області та одна в Сумській області.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно з даними Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій "Українського центру з контролю і моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я України", за минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли 181 тис. 729 осіб, з них 62,4% - діти у віці до 17 років. Госпіталізовано 6114 осіб - 3,4% від кількості хворих. Показник захворюваності на грип та ГРВІ на 4,5% менший за попередній.

Інтенсивність епідемічного процесу в Україні на низькому рівні: інтенсивний показник нижчий за епідемічний рівень на 26,2%, спостерігається зниження темпу приросту захворюваності населення країни на 4,5%.

Найвищий показник захворюваності зареєстровано в Київській області, найменший - у Тернопільській області. На звітному тижні темп приросту хворих серед дорослих зменшився на 19%, а серед дітей до 17 років - збільшився на 7%. Перевищення епідемічного порогу зафіксовано лише у Волинській області - на 22,2%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики