Цензор.НЕТ

31.01.17 20:09

Для підготовки бійців КОРД за допомогою партнерів зі США побудовано сучасний навчально-тренувальний комплекс "кілер хаус", - заступник голови Нацполіції Руденко

На сьогодні для підготовки підрозділу спеціального призначення КОРД істотну допомогу надали американські партнери.

Про це заступник голови Нацполіції Олексій Руденко повідомив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на питання про те, яка допомога була надана партнерами зі США, він зазначив: "Обмундирування, бронежилети, каски, спорядження, десять автомобілів Ленд Крузер 200, вісім "Фольксвагенів" Т-6, маркерна зброя для тренувань - це Глок, які стріляють фарбою.

На нашій тренувальній базі американці допомогли побудувати смугу перешкод. Не таку, як була в радянські часи, а сучасну, як це потрібно зараз.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сьогодні КОРД працює вже в 11 областях України, - заступник голови Нацполіції Руденко

Побудували також навчально-тренувальний комплекс "кілер хаус", якому немає аналогів в Україні. Для проведення стрільб з різних видів зброї. Це окреме приміщення, з дахом. У ньому всі стіни броньовані, є відкриті й закриті коридори, там стоять кулеуловлювачі, і наші бійці зможуть стріляти бойовими патронами. Можна стріляти на 360 градусів".

Руденко також зазначив, що зараз "автомати закуповують в українського виробника. Аналог американських М. До цього був автомат Калашникова. Глок теж обіцяють. Чекаємо".

Повний текст інтерв'ю з Олексієм Руденком читайте ТУТ.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики