Цензор.НЕТ

31.01.17 22:28

Законопроект для ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС подано до парламенту Нідерландів

Документ опублікований разом із королівським зверненням і висновками Державної ради Нідерландів.

Про це повідомляють на сайті Нижньої палати парламенту Нідерландів. Проект закону опублікований разом із королівським зверненням і висновками Державної ради Нідерландів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Зокрема, в документі зазначається, що цим законом регулюється набуття чинності закону від 8 липня 2015 року, яким було схвалено ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Нагадаємо, 15 грудня на саміті ЄС лідери Євросоюзу погодилися з пропозиціями прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте, які спрямовані на розблокування ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, яка була припинена через негативний результат референдуму в Нідерландах. Пропозиції Нідерландів оформлені у вигляді додатку до Угоди. Єврорада підкреслила, що рішення, викладене в додатку, є юридично обов'язковим для 28 держав-членів Європейського Союзу і може бути змінене або скасоване лише за спільною згодою їх глав держав та урядів. Ідеться про те, що відповідне рішення набуде чинності після того, як Королівство Нідерланди ратифікує угоду та її укладе. Якщо ж цього не станеться, то рішення припинить своє існування. Того ж дня Рютте заявив, що має намір якомога швидше запропонувати нідерландському парламенту ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, виходячи з прийнятого на саміті ЄС законодавчо обов'язкового рішення. У МЗС України сподіваються, що нижня палата парламенту Нідерландів у січні 2017 року завершить ратифікацію Угоди про асоціацію.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики