Цензор.НЕТ

31.01.17 22:36

Угоду про вільну торгівлю Канади з Україною ратифікують навесні, - посол Шевченко

Україна розраховує на остаточне прийняття Угоди про вільну торгівлю з Канадою навесні цього року.

Про це повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Для України важливою подією на цій сесії має стати завершення ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Цей документ уже успішно пройшов два читання в нижній палаті парламенту і зараз розглядається в комітетах. Ми очікуємо, що остаточне голосування в нижній палаті відбудеться навесні цього року", - сказав Шевченко.

Він додав, що за процедурою після схвалення нижньою палатою парламенту, Угода ще має пройти ратифікацію в Сенаті й отримати підпис генерал-губернатора.

При цьому одночасно з проходженням Угоди в Канаді її має затвердити й українська сторона. "Ми очікуємо, що паралельно буде успішно завершена ратифікація цієї Угоди і в українському парламенті. Її вже розглянув профільний комітет, який рекомендував Верховній Раді підтримати ратифікацію. Це має відбутися на весняній сесії українського парламенту, яка почнеться на початку лютого", - пояснив посол.

Нагадуємо, Угоду про вільну торгівлю між Канадою та Україною було підписано 11 липня 2016 року. З набуттям її чинності Канада негайно скасує мита на 99,9% українського імпорту. Україна повинна скасувати 86% мит на імпорт з Канади, протягом 7 років привівши митну політику в паритет.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики