Цензор.НЕТ

31.01.17 22:49

Реєстрація на ЗНО розпочнеться 6 лютого, - Центр оцінювання якості освіти

Наступного тижня розпочнеться реєстрація на основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це на брифінгу повідомив директор УЦОЯО Вадим Карандій, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"З 10 години 6 лютого до 17 березня триватиме реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання", - сказав Карандій.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЗНО цього року відбуватиметься з 23 травня по 16 червня, - Центр оцінювання якості освіти

За його словами, зміни до реєстраційних даних вноситимуться до 31 березня. Основна сесія ЗНО триватиме з 23 травня по 16 червня.

Карандій зазначив, що з 3 по 20 травня пройде реєстрація на додаткову сесію ЗНО для учасників АТО та осіб, які проживають на неконтрольованих територіях. Додаткова сесія пройде з 3 по 12 липня.

Обов'язковий предмет для ЗНО, результати якого будуть враховуватися як державна підсумкова атестація - українська мова та література. Другим обов'язковим предметом є математика чи історія України. Результати цих предметів також будуть зараховані як ДПА. Третій предмет випускник вибирає з переліку 12 предметів, з яких проводиться тестування. Четвертий предмет випускник обирає за власним бажанням, результати з нього будуть зараховані як результат вступу до ВНЗ.

Також читайте: Пробне ЗНО відбудеться в квітні. Реєстрація починається з 10 січня, - Центр оцінювання якості освіти

Як підкреслив Карандій, навчальний заклад не може впливати на вибір учнями предметів для складання ЗНО.

Випускники шкіл реєструються через загальноосвітній заклад. Усі інші особи, які бажають скласти ЗНО, можуть зареєструватися самостійно через сайт УЦОЯО та регіональні центри.

Також при вступі до вишу у 2017 році будуть враховуватися результати ЗНО 2016 року.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики