Цензор.НЕТ

02.02.17 23:50

"Ніяких санкцій я не послаблював", - Трамп про "уточнення" антиросійських санкцій

Міністерство фінансів США в четвер внесло поправки в обмежувальні заходи, введені проти Росії колишнім президентом Обамою, щоб дати можливість Американським технологічним компаніям експортувати продукцію в Росію.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише видання The Hill.

В управлінні Міністерства фінансів США з контролю за іноземними активами пояснили, що американські технологічні компанії можуть звертатися до Федеральної Служби Безпеки Росії (ФСБ) за дозволом експортувати свої товари в цю країну в тому випадку, якщо їх не мають наміру надалі використовувати в Криму і якщо це не суперечить санкціям, введеним раніше.

Білий дім спростував заяви про пом'якшення санкцій, введених щодо Росії адміністрацією Барака Обами у відповідь на можливе втручання Росії у вибори президента США.

"Ніяких санкцій я не послаблював", - сказав Трамп журналістам у ході прес-конференції в так званій кімнаті Рузвельта, конференц-залі в Західному крилі Білого дому.

Прес-секретар Білого Дому Шон Спайсер заявив, що "робити певні винятки для різних галузей, товарів або послуг після введення санкцій - це звичайна практика Міністерства фінансів". "Це звичайна практика Міністерства фінансів після введення санкцій", - сказав Шон Спайсер.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ми не "пом'якшили", а "уточнили" санкції США проти ФСБ Росії, - Білий дім (оновлено)
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики