Цензор.НЕТ

03.02.17 13:18

Захарченко привів бандформування "ДНР" у повну бойову готовність, - Тимчук

У Донецьку в будівлі "МНС ДНР" О. Захарченко провів відеоконференцію з керівниками міських і районних "адміністрацій" і представниками "правоохоронних органів ДНР" (у ЗМІ не висвітлювалася).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив народний депутат від НФ, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Фейсбуці.

Так, за його словами, під час конференції Захарченко повідомив про свій наказ привести особовий склад бандформувань "ДНР" у всіх місцях дислокації в повну бойову готовність і наказав цивільним "адміністраціям" надавати повне сприяння командирам бойовиків. Також було акцентовано увагу на необхідності підготовки місць для евакуації жителів з н.п. Ясинувата, Макіївка і Донецьк "у разі наступу ЗСУ".

"Керівництво "ДНР" повідомило представникам медичних закладів про подальше загострення ситуації на лінії фронту і введення у зв'язку з цим додаткових чергувань; у лікарнях "ДНР" прискорили процес виписки пацієнтів з-поміж цивільного населення, щоб звільнити ліжко-місця для поранених бойовиків; у Донецькій обласній травматологічній лікарні для них зарезервовано 200 місць (понад 100 з них - вже зайняті)", - написав Тимчук.

Також читайте: У "ДНР" в авральному режимі сформували мобільні групи ЗМІ для висвітлення обстрілів Донецька нібито з боку ЗСУ, - Тимчук

Також Тимчук додав, що в н.п. Ясинувата, Донецьк (західні райони) тривають обходи житлових будинків представниками "поліції" і ЖКГ "ДНР", з рекомендаціями всім мешканцям бути в підвалах і бомбосховищах.

У Макіївці лікарі всіх рівнів зобов'язані цілодобово перебувати на робочих місцях в очікуванні особливих розпоряджень.

Нагадаємо, за минулу добу бойовики здійснили 114 обстрілів у зоні АТО.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики