Цензор.НЕТ

08.02.17 07:47

Україна і Литва домовилися розширити військово-технічну співпрацю, - "Укроборонпром"

Україна і Литва домовилися поглибити військово-технічну співпрацю, а також визначили перспективні напрямки інвестування в спільні проекти оборонного сектору.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу державного концерну "Укроборонпром", відповідну домовленість досягли під час зустрічей делегації держконцерну на чолі з гендиректором Романом Романовим із посадовцями та представниками ділових і наукових кіл Литовської Республіки.

За сприяння Посольства України, українська делегація зустрілася з Міністром національної оборони Литви Раймундосом Кароблісом, заступником Міністра економіки Литви Рамунасом Буракосом, посадовими особами Міністерства закордонних справ, керівниками ряду асоціацій підприємств оборонного комплексу й окремих компаній Литви.

Також читайте: Литва готує нову "дорожню карту" співпраці України з ЄС, - депутат Сейму Кубілюс

Зокрема, на зустрічах сторони обговорили теперішній промисловий і науково-технічний потенціал України та Литви в оборонній сфері, можливості спільної реалізації окремих проектів і домовилися про подальший обмін інформацією на цю тему.

"Також обговорювали питання участі підприємств оборонного комплексу України в міжнародній виставці військової техніки й озброєння, яка відбудеться в жовтні 2017 року в Литві", - наголосили в прес-службі.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Турчинов і Міністр нацоборони Литви обговорили необхідність посилення військово-технічної співпраці та констатували безальтернативність санкцій проти РФ
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики