Цензор.НЕТ

10.02.17 16:47

Понад 500 людей померли в ув'язненні в 2016 році, - ГПУ

За даними Генеральної прокуратури, в 2016 році в установах Державної кримінально-виконавчої служби померли більш як 500 осіб.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ.

"Встановлено, що в 2016 році в установах Державної кримінально-виконавчої служби України померли понад 500 осіб. Незважаючи на суттєве зменшення кількості ув'язнених та засуджених, рівень смертності серед них виріс на чверть. Негативні тенденції в цій сфері мають місце і в поточному році", - йдеться в повідомленні.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Співробітник виправної установи на Рівненщині проносив наркотики засудженим, - СБУ. ФОТО

Перевірки показали, що заходи профілактики і лікування захворювань не здійснюються, а тільки, як правило, усуваються їх симптоми, медичне обладнання відсутнє або технічно "застаріле", стан приміщень незадовільний, не укомплектований штат медичних працівників. Про ці та інші порушення неодноразово говорилося в рішеннях Європейського суду з прав людини, за якими з України на користь заявників стягуються значні кошти.

У ГПУ вважають, що наведені порушення можуть бути ефективно усунені шляхом передачі Міністерству охорони здоров'я функції надання медичної допомоги ув'язненим.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики