Цензор.НЕТ

15.02.17 13:49

У міськраді Дніпра 5 депутатів вийшли з фракції "Опоблоку"

У міській раді Дніпра сформувалася нова депутатська група "За життя". Про її створення повідомив секретар міськради В'ячеслав Мішалов у ході 18-ї черговій сесії 15 лютого.

Учасниками нового об'єднання стали представники "Опозиційного блоку" Наталя Луценко, Сергій Нікітін, В'ячеслав Сергєєв, Олена Степанян і Віктор Яровий, пише УНІАН.

"Сьогодні в міській раді ключового міста східної України єдина фракція "регіоналів"(складала половину місцевої ради) розпалася на три частини. А згодом "біло-блакитних" проектів може стати і чотири", - написав мер Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці в соцмережі.

У міськраді Дніпра 5 депутатів вийшли з фракції "Опоблоку" 01


Нагадаємо, що рік тому в міськраді від фракції "Опозиційного блоку" відокремилися 9 депутатів. Тоді Дмитро Безуглий, Анжеліка Пилипенко, Олег Григорук, Наталія Демидова, Василь Губерт, Володимир Ікол, Сергій Пустовий, Микола Царенко, Руслан Вишневецький утворили групу "За Дніпропетровськ". Таким чином, після виборів 2015 року фракцію "Опозиційного блоку" в міській раді покинули 14 з 25 її представників. Крім того, минулого року зазнали втрат і фракції "Опозиційного блоку" в радах Центрального і Шевченківського районів міста.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики