Цензор.НЕТ

15.02.17 20:09

Суд визнав Лещенка невинним в інкримінованих йому порушеннях при купівлі квартири в Києві (оновлено)

Печерський районний суд Києва розглянув справу стосовно депутата Верховної Ради від фракції "Блок Петра Порошенка" Сергія Лещенка, обвинуваченого у скоєнні адміністративного правопорушення при купівлі квартири в Києві і виніс рішення на користь народного депутата.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це сам Сергій Лещенко написав у Фейсбуці.

Він лаконічно зазначив: "Вирок на мою користь".

Як повідомляють "Українські новини", суддя Володимир Карабань зачитав частину рішення суду, зазначивши: "Закрити провадження у зв'язку з відсутністю складу правопорушення".

Прокурори просили суд оштрафувати Лещенка на 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3,4 тис. гривень) і конфіскувати подарунок у вигляді знижки на квартиру (загальна сума знижки - 1 801 648 гривень).

У свою чергу адвокат Лещенка Дмитро Гненний просив суд закрити провадження у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення в діях Лещенка.

У ході засідання Гненний просив суд допитати експертів, які складали довідку про оцінку вартості купленої квартири.

Адвокат ставить під сумнів, що ці люди дійсно є експертами, оскільки відсутні документи, що підтверджують їх експертний статус.

Суд вирішив відхилити дане клопотання.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Печерському суді йде засідання щодо протоколу про незаконний подарунок, який сфальсифікувало НАЗК, - Лещенко

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики