Цензор.НЕТ

15.02.17 21:37

Глава Пентагону Меттіс висунув ультиматум країнам НАТО

Глава Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки Джеймс Меттіс попередив союзників по НАТО в ультимативній формі: якщо вони не підвищать свої витрати на оборону, то США можуть змінити свої відносини з ними.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє видання The Washington Post.

Заява була зроблена в ході зустрічі за закритими дверима з міністрами оборони країн НАТО.

"Я повинен прояснити політичну реальність у Сполучених Штатах і заявити справедливу вимогу від людей моєї країни в конкретних умовах. Америка буде виконувати свої обов'язки, але якщо ваші країни не хочуть, щоб США зменшили свою прихильність Альянсу, кожна з ваших столиць повинна показати свою підтримку нашій спільній обороні", - заявив він.

Як зазначають, ця заява обумовлена ​​посиленням розчарування Вашингтона з приводу небажання багатьох країн НАТО виділяти принаймні 2 відсотки від їх валового внутрішнього продукту на оборону, як вони обіцяли.

"Ні, американський платник податків не може нести непропорційно велику частку витрат на захист західних цінностей. Американці не можуть піклуватися про безпеку ваших дітей більше, ніж ви. Ігнорування військової готовності демонструє відсутність поваги до нас самих, до Альянсу і до свобод, які ми успадкували, які зараз під загрозою", - сказав Меттіс.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Події 2014 року дозволили тверезо оцінити ситуацію", - голова Пентагону Меттіс заявив про продовження співпраці США з НАТО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики