Цензор.НЕТ

18.02.17 23:39

Порошенко провів зустріч із прем'єр-міністром Баварії Зеєгофером. ФОТО

У рамках 53-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки Президент України Петро Порошенко провів зустріч із прем’єр-міністром Баварії Горстом Зеєгофером.

порошенко

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента , глава держави подякував за підтримку і допомогу, що надавалася Баварією для відновлення української державності за радянських часів.

Петро Порошенко проінформував главу баварського уряду про загострення безпекової та гуманітарної ситуації на Донбасі, зокрема в Авдіївці, що підтверджує порушення Росією Мінських домовленостей.

Під час зустрічі було відзначено важливість збереження санкційного режиму проти Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включно з Кримом.

Читайте також: "Путін ненавидить Україну. Глибоко й щиро", - Порошенко

Співрозмовники також домовились про поглиблення торговельно-економічних зв'язків між Україною та Баварією з використанням потенціалу зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

Горст Зеєгофер також наголосив, що баварський уряд підтримує якнайшвидше надання українцям безвізового режиму.

Сторони привітали відновлення роботи українсько-баварської постійної комісії після шестирічної паузи, що надасть додаткового імпульсу розвитку міжгалузевого співробітництва.

Президент України висловив особливу вдячність главі баварського уряду за оздоровлення у Баварії дітей із зони проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Петро Порошенко запросив Горста Зеєгофера відвідати Україну з візитом.

Також читайте: "Отримано потужний сигнал, що для нової адміністрації США Україна - серед перших пріоритетів", - Порошенко про переговори з Пенсом

Порошенко провів зустріч із прем'єр-міністром Баварії Зеєгофером 01
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики