Цензор.НЕТ

20.02.17 18:17

Єврокомісія виділить 18 млн євро на допомогу для жителів Донбасу

Європейський комісар з питань гуманітарної допомоги та кризового управління Христос Стиліанідес повідомив про виділення додаткового фінансування людям, постраждалим унаслідок бойових дій на сході України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

За словами Стиліанідеса, на допомогу жителям Донбасу будуть додатково направлені 18 млн євро.

"Недавня ескалація насильства на сході України та її вплив на цивільне населення викликає серйозні побоювання. Ось сьогодні в Бахмуті я хочу звернутися до українців і сказати, що ви не самі. Всім потребуючим мирним громадянам по обидва боки лінії розмежування буде надана допомога", - підкреслив єврокомісар під час свого сьогоднішнього візиту в Донецьку область.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Литва виділить 80 тис. євро на медикаменти та будматеріали для Авдіївки, - Лінкявічус

Дипломат упевнений у тому, що програма комісії допоможе її партнерам з гуманітарної місії у східній Україні покрити термінові медичні, житлові та санітарні потреби, а також вирішити проблему водопостачання.

Європейська комісія надає гуманітарну допомогу найбільш уразливим верствам населення, незалежно від того, в якій області конфлікту вони перебувають, а також біженцям. Приблизно 50% гуманітарної допомоги комісії призначено для нужденних на непідконтрольних Україні територіях.

З початку 2014 року разом із фінансуванням, забезпеченим безпосередньо державами-членами ЄС, у цілому спрямовано понад 399 млн євро гуманітарної допомоги людям, постраждалим унаслідок боїв у зоні проведення АТО.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики