Штаб блокади Донбасу обмінявся пропозиціями з Гройсманом

18252 120

Штаб блокади торгівлі з окупантами обмінявся пропозиціями щодо блокади Донбасу з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Штабу в Facebook, Штаб блокади торгівлі з окупантами виступив з такими пропозиціями:

1. Негайного звільнення полонених;
2. Прийняття закону про окуповані території, який законодавчо забороняє торгівлю на крові.

Зустрічна пропозиція прем'єра Гройсмана звучить так:
1. Представники штабу входять у комісію з обміну полоненими;
2. Кабінет міністрів скасовує дозволи, видані СБУ на переміщення товарів і видає Постанову, що регулює переміщення вантажів у відповідності з Законом про боротьбу з тероризмом.

"Впливати на більшість БПП і НФ у парламенті прем'єр, за його словами не може, тому прийняття Закону від нього не залежить", - відзначили активісти блокади.

Штаб пообіцяв розглянути ці пропозиції і після консультацій з експертами та членами штабу дати відповідь. "У будь-якому випадку Блокада не припиняється ні на хвилину, а подальші перемовини мають бути максимально публічними і відкритими для народу", - наголосили в штабі.

Як повідомляли, 2 лютого учасники торгової блокади перекрили залізничні колії біля Бахмута.

25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Було заблоковано рух 12 поїздів загальною кількістю 700 вагонів.