Цензор.НЕТ

21.02.17 19:34

ГПУ викликає кремлівських маріонеток Аксьонова, Константінова і Поклонську для проведення слідчих дій 27 лютого

Генеральна прокуратура викликає для проведення слідчих дій 27 лютого "голову Ради міністрів" анексованого Росією Криму Сергія Аксьонова і колишнього "прокурора" півострова, чинного нелегітимного депутата Державної думи Росії Наталію Поклонську.

Повістку опубліковано на сайті Генеральної прокуратури, повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Росія готувала переворот у Криму в 2004 і 2008 роках, але тоді умов не було", - спільник окупантів Чалий

Зазначено, що Генпрокуратура викликає Аксьонова та Поклонську на 27 лютого до Києва для вручення нової підозри і проведення слідчих дій.

Також на цю дату Генпрокуратура викликає "міністра внутрішніх справ" Криму Сергія Абісова, екс-"голову Законодавчих зборів Севастополя" Юрія Дойникова, екс-начальника Служби безпеки України по Криму Петра Зиму, екс-"голову Держради" Криму Володимира Константінова, "начальника Прикордонної служби" Криму Віктора Мельниченка, "радника голови Радміну" Рустама Теміргалієва, колишнього "народного мера" Севастополя Олексія Чалого і "начальника МНС" Криму Сергія Шахова.

Генпрокуратура підкреслює, що в разі неявки без поважних причин на підозрюваних може бути накладено грошове стягнення в розмірі до 1,6 тис. гривень (0,5 розміру мінімальної зарплати) або застосовано привід.

Також читайте: "Єдина Росія" внесла кремлівських маріонеток у Криму Аксьонова та Поклонську до списку кандидатів на виборах до Держдуми

Також неявка може бути підставою для початку спеціального (заочного) розслідування щодо підозрюваних.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики