Цензор.НЕТ

01.03.17 13:31

Дружина підсудного генерала Назарова працює у Вищій кваліфікаційній комісії суддів, - сестра загиблого десантника

Cестра одного із загиблих в Іл-76 військовослужбовців Іляна Гайдук заявила про те, що дружина генерал-майора Віктора Назарова, який є головним обвинуваченим у цій справі, працює у Вищій кваліфікаційній комісії суддів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона сказала в ефірі "Громадського радіо".

"Дружина Назарова, Оксана Петрівна, працює у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України. Я хотіла б запитати, чи не зможе вона чинити тиск на суддів, які вестимуть нашу справу? А син Назарова працює в податковій інспекції", - сказала вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Вирок генералу Назарову відклали: "Є помилки у прізвищах загиблих"

Гайдук зазначила, що родичі загиблих військовослужбовців очікують покарання для генералів.

"Будемо сподіватися, але факти поки говорять про інше. Назаров своєї провини не визнає, на суді він заявляв, що хотів би просити вибачення, але його не пробачать. І, піднімаючи його статті за 2014 рік, після того як наші хлопці загинули, буквально через місяць він дає коментар, що він не співчував, бо у нього не було на це часу. І, знову ж таки, звинувачував самих хлопців, які летіли, говорив такі фрази, що "нібито вони летіли на навчання", користувалися мобільними телефонами і так далі", - додала вона.

Цензор.НЕТ зазначає, що людина з даними, зазначеними Іляною Гайдук - Ольга Петрівна Назарова - працює заступником глави Департаменту суддівської кар'єри ВККС.

Читайте також: "Прийшов наказ згори в усі військові частини та військкомати стати на захист генерала Назарова у справі Іл-76", - сестра загиблого бійця Іляна Гайдук. ВІДЕО

Нагадаємо, 14 червня 2014 року бойовики угруповання "ЛНР" із ПЗРК "Игла" збили військово-транспортний літак ІЛ-76 ЗСУ, усі 49 осіб, які перебували в ньому, загинули. Військова прокуратура звинувачує генерала Назарова, який на момент трагедії очолював штаб АТО, у службовій недбалості, в результаті якої загинули 49 осіб. За версією прокуратури, Назаров знав про можливий теракт, але все одно відправив літак на виліт.

22 лютого суддя Павлоградського райгорсуду Дніпропетровської області Наталія Самоткан вийшла з нарадчої кімнати, де готувала вирок у справі генерал-майора Віктора Назарова, і винесла ухвалу про повернення справи на судовий розгляд.

Військовий прокурор Максим Крим, який представляє держзвинувачення в цьому процесі, пояснив: "В анкетних даних загиблих суддя знайшла помилки, є помилки в прізвищах. Це, на думку судді, є серйозною підставою для скасування вироку в подальшому, тому вона вирішила, що потрібно усунути помилки. В суд викличуть судмедексперта, який підтвердить особи загиблих".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики