Цензор.НЕТ

03.03.17 23:52

"Те, що відбувається з блокадою - це в інтересах Російської Федерації", - Гройсман

Підприємства, що розташовані на території окупованої частини Донбасу, належать Україні, а блокування поставок вугілля відбувається в інтересах Росії.

гройсман

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в ефірі телеканалу "Інтер", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Підприємства, які розташовані на території України, а Донбас - це Україна, вони належать Україні, зареєстровані в Україні, і платять податки в Україні, тому це наші підприємства", - сказав прем'єр.

Гройсман також зазначив, що блокування поставок вугілля з непідконтрольних територій Донбасу відбувається в інтересах Росії.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко: Дестабілізації не допустимо. Ті, хто кричить "геть!", працювати не вміють і в житті навіть собачої будки не збудували

"Те, що відбувається з блокадою - це в інтересах Російської Федерації... йдеться про те, що наше вугілля, українське, яке закуповували за гривні і з якого сплачувались податки в Україні, треба заборонити, а купувати в Росії. Це диверсія проти нашої держави", - підкреслив прем'єр.

Він також нагадав, що готовий до переговорів із тими, хто блокує поставки. "Може настати той момент, і я про це говорив, що нам потрібно буде діяти більш рішуче. І немає в цьому питанні сумнівів", - зазначив чиновник.

Також читайте: Садовий: "Застерігаю Президента і прем'єра від силового розгону активістів-блокадників"

Прем'єр також розповів, що втрати гірничо-металургійного комплексу України від блокади залізниці на лінії розмежування становитимуть $ 3,5 млрд валютної виручки і призведуть до скорочення до 75 тисяч робочих місць.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики