Цензор.НЕТ

07.03.17 12:35

Ірина Геращенко про суд у Гаазі: "РФ дуже перезбудилася через позов проти неї. Це все дуже напрягає Москву"

Сьогодні на слуханнях за позовом України проти Росії в Міжнародному суді ООН у Гаазі російська машина пропаганди, брехні й маніпуляцій працюватиме на повну потужність.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала перший віце-спікер Верховної Ради, представник у гуманітарній підгрупі мінського процесу Ірина Геращенко, передає Цензор.НЕТ.

"Об 11 за київським часом починається черговий раунд засідання Міжнародного суду ООН у Гаазі. Сьогодні буде виступати російська сторона, РФ дуже перезбудилася щодо позову проти неї. Процес викликав серйозну увагу в голландських і світових ЗМІ, це все дуже напрягає Москву. Немає жодного сумніву, що сьогодні російська машина пропаганди, брехні, маніпуляцій працюватиме в Гаазі на повну. Слухаємо, фіксуємо, фіксуємо кожен факт брехні, бо й за фінансування тероризму, і за порушення прав людини, і за дискримінацію українців і кримських татар на окупованих територіях, за заручників, за все РФ має відповідати. Сьогодні нашій делегації в Гаазі буде непросто: морально, психологічно, по-людськи, вислуховувати про "громадянську війну", "каратєлєй" і "хунту". Підтримуємо нашу делегацію", - заявила Геращенко.

Також читайте: Сьогоднішній виступ РФ у суді ООН буде схожий на порцію "новин" Russia Today, - Климпуш-Цинцадзе

Як повідомляли, 16 січня 2017 року Україна подала позов у Міжнародний суд ООН для притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації під час її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Слухання в Міжнародному суді ООН у Гаазі (Нідерланди) за позовом України тривають 6-9 березня 2017 року. Україна представляє аргументи 6 і 8 березня, Росія - 7 і 9 березня. Позов на 45 сторінках опубліковано на сайті суду.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики