Цензор.НЕТ

10.03.17 17:20

Українські прокурори хочуть допитати Януковича у Межигір'ї біля страусів

Українські прокурори не поїдуть до Росії на допит екс-президента Віктора Януковича, провести який пропонують у Генпрокуратурі РФ.

Про це Цензор.НЕТ повідомив військовий прокурор Руслан Кравченко.

"На території Росії ми не маємо права допитувати. Ми можемо тільки бути присутніми. Якщо я буду там, то що? Я - в країні-агресора, Янукович - підозрюваний. Я як прокурор повинен його затримати і доставити до суду для обрання запобіжного заходу!" - сказав Кравченко. Підкреслив, що Янукович є підозрюваним, а значить зобов'язаний з'являтися на вимогу слідства на допит.

Також читайте: Справа про держзраду Януковича буде в суді 14 березня, - військова прокуратура

Також Руслан Кравченко зробив свою пропозицію Віктору Януковичу. "Для підозрюваного Януковича у нас є пропозиція краща за те, що робить Генпрокуратура Росії. Ми пропонуємо: допитати його, забезпечимо повну цілодобову охорону, не будемо обмежувати в часі, але зробимо це на території України, а точніше - на території Межигір'я біля страусів, які скучили! Досить ховатися - прийшов час відповідати за свої протиправні вчинки, скоєні проти України і народу України!" - сказав Руслан Кравченко.

Нагадаємо, напередодні Генпрокуратура РФ прислала лист Генпрокуратурі Ураїни, в якому повідомили, що можуть допитати Віктора Януковича на території Росії в присутності українських слідчих.

Читайте також: Генпрокуратура РФ повідомила в листі фейкову адресу реєстрації Януковича, - прокурор Кравченко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики