Цензор.НЕТ

10.03.17 22:06

Командування Сил спецоперацій підтвердило захоплення бойовиками "ЛНР" двох українських розвідників, які зникли 11 лютого

У Командуванні Сил спеціальних операцій Збройних сил України підтвердили, що бойовики "ЛНР" захопили в полон українських військовослужбовців-розвідників, зв'язок з якими було втрачено 11 лютого.

военные военнослужащие ато воины воин муравский

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві прес-служби Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ у Facebook.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна наполягає на залученні Червоного Хреста до пошуку заручників в ОРДЛО, - Ірина Геращенко на зустрічі з главою організації Мауером

"10 березня 2017 року, представники так званого МГБ самопроголошеної псевдореспубліки, під контролем якої знаходиться частина Луганської області нашої держави, виклали відео з допиту військовослужбовців-розвідників Збройних Сил України. На відміну від представників РФ, ми не відмовляємось від своїх хлопців. Як повідомлялось раніше прес-центром штабу АТО, 11 лютого 2017 року був втрачений зв'язок з розвідниками, що виконували завдання в зоні проведення антитерористичній операції на території Луганської області", - йдеться у повідомленні.

"Викладене 10 березня відео дало змогу переконатися, що наші військовослужбовці живі та перебувають в полоні російсько-терористичних військ", - зазначили у прес-службі ССО.

Водночас у Командуванні ССО відзначили, що представники спецслужб Росії та підконтрольних їй терористичних груп працюють зі своїми бранцями за звичною схемою - фізичні тортури і психологічний тиск, психотропні речовини, зневага до особистості, за допомогою яких бойовики примушують зізнаватися заручників у тих вчинках, до яких вони не мають ніякого стосунку.

"Воїни Збройних Сил України виконували штатні завдання з ведення спеціальної розвідки у визначених районах. Ці завдання не пов'язані із підривною діяльністю та не несуть загрози мирному населенню, але виконуються в край напруженій обстановці, в умовах збройного протистояння між терористичними групами всередині самопроголошеної псевдореспубліки", - повідомили у відомстві.

"ми ініціюємо звернення до міжнародних правозахисних організацій, Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, інших організацій, громадських та державних діячів з проханням забезпечити дотримання людського поводження та скоріше повернення додому військовослужбовців ЗС України, які потрапили до рук терористів на підконтрольній ним території Луганської області. Наполягаємо на проведені незалежної медичної експертизи із залученням міжнародних експертів щодо оцінки та контролю за фізичним та психічним станом воїнів-розвідників ЗС України, які перебувають в заручниках", - заявили у прес-службі.

"Окрему діагностику просимо проводити щодо виявлення результатів застосування психотропних речовин на організми воїнів-заручників", - додали в ССО.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики