Цензор.НЕТ

14.03.17 09:50

Цього тижня буде оголошено повторний конкурс на посаду директора люстраційного департаменту, - Мін'юст

Цього тижня Міністерство юстиції України планує оголосити повторний конкурс на посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України.

Про це заявив заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Зараз ми плануємо цього тижня призначити виконувача обов'язків директора департаменту, а також оголосити повторний конкурс на директора департаменту та конкурси на заступників", - зазначив Пєтухов, підкреслюючи, що міністр юстиції "вже заявляв публічно, що був би радий бачити повернення Тетяни Козаченко на посаду директора".

Пєтухов нагадав, що нещодавно вдруге відбувся конкурс на посаду директора департаменту люстрації, але "знову не змогли знайти наступника Козаченко".

Також читайте: Мін'юст знову не зміг обрати директора люстраційного департаменту

"Цього разу до співбесіди були допущені лише три претенденти. Незважаючи на те, що на обох конкурсах були гідні кандидати, жоден з них, на думку комісії, не мав досвіду і репутації, необхідної для управління Люстраційний процесами в державі. На жаль, це є частиною загального тренду, коли знайти гідних людей для роботи на державній службі за нинішні зарплати дуже важко. Так само не дуже активно подають документи охочі долучитися до Громадської люстраційної ради", - повідомив Пєтухов.

Він зазначає, що з одного боку такі обставини є проблемою для люстрації, оскільки "через відсутність директора департаменту вже почалися спекуляції про те, що люстрацію будуть зливати, а люстровані чиновники доби Януковича почали піднімати голову і заявляти про те, що люстрація нікому не потрібна".

"Можу сказати, що департамент працює в штатному режимі, колектив, зібраний Тетяною Козаченко, збережений. Щодо питання про реорганізацію департаменту. Я не бачу сенсу в будь-яких кардинальних змінах. Об'єктивним фактом є зниження навантаження на департамент. Я це чітко бачу за зменшенням обсягу документів, що виходять з департаменту", - зазначив заступник міністра юстиції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рада заборонила люстрованим чиновникам працювати в органах місцевого самоврядування

Нагадаємо, в кінці листопада 2016 року директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко заявила, що йде з посади. 6 грудня 2016 року Міністерство юстиції оголосило конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту з питань люстрації після звільнення Тетяни Козаченко. У січні 2017 року Міністерство юстиції не змогло обрати директора департаменту з питань люстрації та оголосило повторний конкурс на посаду. 1-3 березня був проведений повторний конкурс на посаду директора люстраційного департаменту Мін'юсту. Конкурсна комісія, як і в перший раз, не змогла обрати переможця серед претендентів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики