Третя експертиза підтвердила справжність почерку Охендовського в "амбарній книзі" ПР, - ZN.UA

43672 127

Третя експертиза підтвердила справжність почерку голови ЦВК Михайла Охендовського в "чорній бухгалтерії" Партії регіонів.

Як інформує Цензор.НЕТ, за даними джерел ZN.UA, днями НАБУ отримало результати спільної експертизи Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз НДІСЕ ім. Бокаріуса та Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

"Експертиза підтвердила, що Охендовським виконано 4 підписи і 3 записи", - сказав співрозмовник.

Як повідомляли раніше, ім'я Охендовського фігурує в опублікованих списках "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Там сказано, що "регіонали" оплачували відрядження голови ЦВК Михайла Охендовського (1500 дол.).

31 травня нардеп (БПП) Сергій Лещенко і журналіст Севгіль Мусаєва-Боровикоприлюднили, за їхніми словами, частину документів із "чорної бухгалтерії" Партії регіонівза друге півріччя 2012 року. Згідно з оприлюдненими матеріалами, ПР витратила на політичну корупцію за вказаний період $ 66 млн.

Раніше про передачу матеріалів із "чорної каси" Партії регіонів у Національне антикорупційне бюро заявив колишній перший заступник глави СБУ Віктор Трепак. Водночас у НАБУ підтвердили передачу 841 документа з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів за 2008-2012 роки. За словами директора НАБУ Артема Ситника, Бюро починає ідентифікацію осіб, які фігурують у матеріалах і вживає заходів щодо недопущення їхнього виїзду з країни. Він зазначив, що наразі справа щодо документів із "чорної бухгалтерії" ПР буде порушена за статтею "дача неправомірної вигоди" КК України.Джерело: http://ua.censor.net.ua/n421464