Цензор.НЕТ

16.03.17 21:06

Санкції проти Росії мають діяти доти, поки вона не буде поважати міжнародне право і суверенітет України, - Фріланд

Канада рішуче засуджує незаконну анексію Криму Росією і підкреслює важливість збереження міжнародного тиску на Москву, а також збереження санкцій щодо неї до тих пір, "поки Росія не буде поважати міжнародне право і суверенітет України".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві міністра закордонних справ Канади Христі Фріланд.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Біля посольства Росії в Києві відбулася акція "Крим - це Україна". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

"Сьогодні третя річниця незаконної анексії Росією Криму. Ми рішуче засуджуємо порушення суверенітету і територіальної цілісності України. З моменту окупації Криму відбулося різке придушення прав людини, включаючи свободу слова. Канада неухильно підтримує народ України. Разом міжнародне співтовариство повинне продовжувати чинити тиск, у тому числі за допомогою економічних санкцій, доти, поки Росія не буде поважати міжнародне право і суверенітет України", - йдеться в заяві міністра закордонних справ Канади.

Також читайте: Санкції США через окупацію Криму збережуться, поки Росія не поверне півострів Україні, - Держдеп

Глава МЗС Канади також додала, що Оттава глибоко стурбована триваючими переслідуваннями правозахисників, журналістів, адвокатів, довільними затриманнями і переслідуваннями кримських татар та інших національних меншин. "Ми засуджуємо заборону Меджлісу, органу самоврядування кримських татар, і закликаємо Росію скасувати це незаконне й аморальне рішення", - підкреслила Фріланд.

У своїй заяві міністр також вказала на те, що Росія перешкоджає доступу міжнародної місії з моніторингу за дотриманням прав людини, а також інших міжнародних правозахисних груп на півострів.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики