Цензор.НЕТ

17.03.17 08:56

Кабмін встановив квоту імміграції в Україну на 2017 рік у 3 963 особи

Кабінет міністрів України встановив квоту імміграції для іноземців та осіб без громадянства в Україну в 3 963 особи на 2017 рік.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з розпорядженням №160 від 1 березня, для родичів громадян України (повнорідні брати і сестри, дідусі й бабусі, онуки або онучки) - 1 187 осіб; для осіб, які раніше були в громадянстві країни - 558 осіб; для батьків, подружжя й неповнолітніх дітей іммігрантів - 2 223 людини.

Для діячів науки і культури, імміграція яких відповідає інтересам України і осіб, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менш ніж $ 100 тис., імміграція встановлена ​​без обмежень.

Також читайте: Трамп підписав новий указ про іммігрантів

Квота не встановлена ​​на імміграцію висококваліфікованих фахівців і працівників, гостра потреба в яких є відчутною для економіки України й для осіб, які безперервно прожили на території країни 3 роки з дня встановлення їм статусу постраждалих від торгівлі людьми.

Розпорядження уряду направлено на виконання вимог закону "Про імміграцію". У додатку до розпорядження вказано квоту за категоріями іммігрантів у розрізі регіонів.

У 2016 році сумарна квота була 4 586 осіб.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики