Цензор.НЕТ

17.03.17 13:18

Грицак: СБУ ще перевіряє інформацію про підбурювання нардепом Савченко військових до акцій протесту

Голова СБУ також зазначив, що співробітники СБУ вже допитували Надію Савченко після її повернення з "ДНР".

Служба безпеки України перевіряє інформацію про підбурювання військовослужбовців Збройних Сил України до акцій непокори з боку народного депутата Надії Савченко, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомив у ефірі телеканалу "112 Україна" голова Служби Василь Грицак.

"З приводу її намірів підбурити військовослужбовців Збройних Сил України до акції непокори, протестів, інформацію перевіряють", - заявив Василь Грицак.

Також дивіться: Грицак про візит Савченко в окупований Донецьк: "Ніколи не повірю, що це сталося без благословення московських кураторів". ВIДЕО

Він також зазначив, що співробітники СБУ вже проводили допит парламентаря у зв'язку з її перебуванням на непідконтрольній території. "На більшість питань, які ставив слідчий, вона, посилаючись на ст. 63 Конституції, відмовлялася відповідати. Але водночас підтвердила факти, оприлюднені в ЗМІ про участь у стрільбах разом з учасниками незаконних збройних формувань", - зазначив Грицак.

Нагадаємо, 24 лютого народний депутат від фракції "БПП" Тетяна Ричкова з трибуни парламенту заявила, що Надія Савченко закликала військових на Донбасі йти в Київ вчиняти державний переворот.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики