Цензор.НЕТ

17.03.17 16:56

Мін'юст призначив Задорожну в.о. голови Департаменту з питань люстрації та оголосив повторний конкурс на цю посаду

Раніше Задорожна працювала у відділі правового забезпечення та науково-аналітичної роботи люстраційного департаменту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мін'юсту.

"Виконувачем обов'язків директора Департаменту з питань люстрації призначено Анастасію Задорожну, яка до цього працювала у відділі правового забезпечення та науково-аналітичної роботи цього департаменту", - сказано в повідомленні.

Окрім того, міністерство юстиції оголосило повторний конкурс на вакантні посади директора Департаменту з питань люстрації та його заступників.

Також читайте: Мін'юст знову не зміг обрати директора люстраційного департаменту

Нагадаємо, в кінці листопада 2016 року директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко заявила, що йде з посади. 6 грудня 2016 року Міністерство юстиції оголосило конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту з питань люстрації після звільнення Тетяни Козаченко. У січні 2017 року Міністерство юстиції не змогло обрати директора департаменту з питань люстрації та оголосило повторний конкурс на посаду. 1-3 березня був проведений повторний конкурс на посаду директора люстраційного департаменту Мін'юсту. Конкурсна комісія, як і в перший раз, не змогла обрати переможця серед претендентів.Джерело: http://ua.censor.net.ua/n431895
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики