Турчинов: СБУ повинна проаналізувати інформацію про перебування в Криму політиків із європейських та інших країн для введення проти них санкцій

22389 106

Служба безпеки України повинна проаналізувати інформацію про перебування в Криму політиків з європейських та інших країн для введення проти них санкцій.


Про це сказав секретар РНБО Олександр Турчинов у своєму коментарі Цензор.НЕТ.

"СБУ повинна підготувати і подати на розгляд в РНБО перелік офіційних осіб з Європарламенту, а також політиків з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки, які, за повідомленнями російських ЗМІ, прибули з триденним візитом в анексований Крим", - заявив він.

За словами Турчинова, у разі підтвердження цієї інформації на засіданні РНБО буде розглянуто питання про введення проти них санкцій.

"У разі підтвердження інформації про участь в цій пропагандистській акції українських громадян проти них повинні бути відкриті кримінальні провадження відповідно до чинного законодавства", - підсумував Турчинов.

Читайте також: "Це був черговий "примус". Мешканці Грозного заявили, що їх змусили брати участь у мітингу з нагоди окупації Криму