Цензор.НЕТ

21.03.17 12:39

Потрібно прибрати податкову міліцію і створити Службу фінансових розслідувань, - Бурбак

Фракція "Народного фронту" виступає з ініціативою створення Служби фінансових розслідувань.

Про це з парламентської трибуни заявив керівник фракції Максим Бурбак, представляючи запропоновані "Народним фронтом" кроки для розвитку країни та виходу з кризи, повідомили Цензор.НЕТ в пресс-службі НФ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Функції Служби фінрозслідувань повинні виконувати "ботани", а не "м'язисті хлопці в масках", - Порошенко

"Як прем'єр-міністр, Арсеній Яценюк двічі вносив до Верховної Ради законопроект про Службу фінансових розслідувань. Тоді члени парламенту його не підтримали", - нагадав Бурбак.

"Ми пропонуємо створити службу фінансових розслідувань: забрати в СБУ, МВС, прокуратури, податкової міліції відповідні функції і передати їх цивільній службі фінансових розслідувань", - підкреслив керівник фракції.

Він також наголосив, що необхідно завершувати податкову реформу.

"Ми створили електронні кабінети для платників податків. Є електронні сервіси. І сплата податків повинна відбуватись на основі документів, а не на основі особистого спілкування з бухгалтерами і тиску. На основі факту фінансового результату, а не на основі плану, який доводиться", - наголосив Бурбак.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики