Цензор.НЕТ

21.03.17 21:04

Сбербанк заявив, що не йде з України

Обговорювані в ЗМІ варіанти вирішення проблеми у вигляді "ліквідації" або "продажу" належать авторству самих ЗМІ, заявили в банку.

Глава Сбербанку Герман Греф не називав варіантів виходу банку з українського ринку, повідомила прес-служба фінансової організації, передає Корреспондент.

Раніше ЗМІ поширили заяву Грефа, що Сбербанк шукає варіанти виходу з ринку України. "Ми не можемо сказати, чи буде банк проданий або відбудеться ліквідація. Ми шукаємо будь-які варіанти виходу з України", - цитували його ЗМІ.

"Обговорювані в окремих ЗМІ варіанти вирішення проблеми у вигляді "ліквідації" чи "продажу" належать авторству самих ЗМІ і не є офіційною позицією Сбербанку, озвученою коли-небудь його представниками", - йдеться у повідомленні прес-служби.

При цьому президент Сбербанку зазначив, що відділення російського банку в Україні вже понад 100 разів стикалися з проявом "варварства і вандалізму" з боку радикальних активістів.

"Банк працює з обмеженнями, і, звичайно, дуже хотілося б мати підтримку з боку офіційних органів у частині відновлення нормальних умов роботи", - підкреслив Греф.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики