Цензор.НЕТ

21.03.17 23:18

Антикорупційна прокуратура довела до суду понад півсотні справ, - Холодницький

Спеціалізована антикорупційна прокуратура станом на сьогодні довела до суду понад півсотні справ.

Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZIK.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Адвокат Насірова просить Луценка і Холодницького припинити кримінальне переслідування голови ДФС

Голова САП розповів про хід окремих гучних справ, зокрема, голови ЦВК та головного санлікаря України. "Щодо Охендовського слідство триває. Термін продовжено до 14 квітня. У нас на завтра запланована нарада з детективами в цій справі. Я підкреслюю, на момент оголошення підозри були достатні підстави вважати, що ця особа може бути причетною до скоєння злочину. Я цю відповідальність щодо Охендовського взяв на себе, я підписав підозру без детективів. Якщо детективи зараз виконають вказівки і доведуть провину, буде складено акт. На це і дають відповідні терміни", - розповів про хід розслідування Назар Холодницький.

Керівник САП також розповів, на якому етапі розслідування справи щодо головного санітарного лікаря України Святослава Протаса. За словами Назара Холодницького, на той момент, коли затримали пана Протаса, для цього були достатні підстави, зокрема, відеозаписи. Незважаючи на те, що на відео не було зафіксовано прямої вказівки надавати гроші для власної вигоди.

Також читайте: Суд визнав Охендовського потерпілим від дій детективів НАБУ, - прес-секретар ГПУ Сарган

"Коли підозру вручили, коли відбулася акція стосовно санлікарів, доказова база, на жаль, не довела провини тих осіб у скоєнні цього злочину", - зазначив керівник САП і додав, що доказів для складання обвинувального акта не вистачило.

Голова САП також назвав п'ять справ, які вважає найважливішими для свого відомства: "Насіров, Охендовський, ОПЗ, ОГКХ, "Укрнафта".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики