Цензор.НЕТ

21.03.17 23:45

Міністерство з питань окупованих територій презентувало план з реінтеграції Криму

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб представило План заходів, спрямованих на реалізацію деяких принципів державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території АРК і міста Севастополя.

Презентація відбулася під час круглого столу в Міністерстві за участю представників громадських організацій та експертів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Грач розповів про появу "зелених чоловічків" у Криму в 2014 році: "Це десант був. Транспортні літаки сідали"

"Влада буде працювати, щоб зберегти зв'язки з громадянами. Головна мета плану - забезпечення дотримання прав і свобод громадян України, і головне - реінтеграція Криму і Севастополя", - повідомив заступник міністра Юсуф Куркчі.

У свою чергу експерт Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко зазначила, що це не стратегія, а лише план заходів щодо захисту соціальних, гуманітарних прав людини на території окупованого Росією Криму. Крім того, вони спрямовані на реінтеграцію окупованих територій і населення Криму в єдиний конституційний простір України.

План заходів включає 17 завдань, серед яких розвиток контрольних пунктів в'їзду-виїзду на адмінкордоні з Кримом, транспортної інфраструктури, вдосконалення системи соцзахисту українських політв'язнів у Росії і членів їхніх сімей, жертв репресій на півострові.

Крім цього, ним передбачено створення центрів надання адмінпослуг поблизу КПВВ у Херсонській області для українців, які проживають у Криму, а також забезпечення права на вільну освіту, в тому числі шляхом екстернатури та дистанційного навчання.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики