Цензор.НЕТ

22.03.17 10:21

Військове командування РФ доручило "Л / ДНР" провести "націоналізацію" квартир і будинків, які жителі покинули більш ніж на 3 місяці, - ГУР

Російське військове командування доручило самопроголошеним "Л / ДНР" провести так звану "націоналізацію" квартир, залишених жителями на більш ніж 3 місяці.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони, опублікованому у Фейсбуці.

"З метою запобігання масовому звільненню особового складу командування російських окупаційних військ зобов'язало місцеві органи влади т.зв. ДНР/ЛНР у найкоротші терміни провести ревізію підконтрольного житлового фонду задля "націоналізації" квартир, будинків і господарчих будівель громадян, які їх залишили на термін більш ніж три місяці", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Попередньо вартість відібраних бойовиками активів дорівнюється мільярдам доларів, - Порошенко

Зазначено, що в "націоналізовані" приміщення планують заселяти громадян РФ, які не мають житла на території Росії і заявили про готовність продовжити контракт на проходження військової служби у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ за умови забезпечення їх житлом.

Нагадаємо, 1 березня ватажки терористичної організації "ДНР" повідомили про введення "зовнішнього управління" на українських підприємствах, що перебувають в окупованій частині Донецької області. У підсумку, дочірнє підприємство французької Air Liquide припинило свою діяльність в окупованому Єнакієвому, у зв'язку з оголошеною бойовиками "націоналізацією".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики