Цензор.НЕТ

22.03.17 14:44

Податківці домоглися від підприємства сплати в бюджет понад 40 млн грн завданих збитків

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників домоглися відшкодування до бюджету понад 40 мільйонів гривень завданих збитків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і ч. 1, ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що посадові особи компанії із Запоріжжя, яка займається виробництвом чавуну, сталі та феросплавів, у процесі ведення фінансово-господарської діяльності завищили суму відшкодування ПДВ, внаслдіок чого привласнили державні кошти. Крім того, зловмисники занизили суму податку на прибуток, а також придбали природний газ у фіктивного підприємства, що дозволило їм ухилиться від сплати ПДВ.

Дивіться також: Податківці на Полтавщині розкрили схему ввезення товарів для продажу під виглядом гуманітарної допомоги. ФОТОрепортаж

Унаслідок проведеної перевірки підприємству, з урахуванням штрафних санкцій та пені, було донараховано для сплати в бюджет понад 40 мільйонів гривень.

Тепер після вжитих співробітниками податкової міліції заходів зазначену суму повністю відшкодовано до державного бюджету.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики