Цензор.НЕТ

22.03.17 23:36

СБУ перевірить, чи відвідувала окупований Крим вірменська учасниця Євробачення-2017, - Гітлянська

Служба безпеки України перевірить, чи відвідувала окупований Крим вірменська учасниця Євробачення-2017 Арцвік Арутюнян.

Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Я чомусь думаю, що все ще зміниться", - російська співачка Самойлова про заборону в'їзду в Україну

"Ну, російські ЗМІ разів 5 повідомляли, що ми дозволили приїзд Самойловій, тому звертати увагу на їхні висловлювання я б не поспішала. Звичайно, ми дуже уважно ставимося до всієї інформації, яка звучить у ЗМІ щодо можливого незаконного перетину кордону тієї чи іншої особи. Але всі наші рішення базуються виключно на українському законодавстві і після ретельної перевірки. Ми обов'язково подивимося, перевіримо, якщо в нас будуть документальні підтвердження, будемо приймати рішення", - зазначила Гітлянська.

Вона додала: "Ми намагаємося перевірити всіх, хто планує до нас приїхати для того, щоб потім не було питань. Але ви розумієте, до нас приїжджає дуже велика кількість людей і, можливо, ми не зможемо чисто фізично всіх перевірити, але якщо є якісь сигнали, то звичайно, ми цю інформацію не залишаємо без уваги".

Також читайте: НГТУ, як організатор Євробачення, виконає рішення СБУ щодо Самойлової, - заява

Гітлянська закликала "не вестися на чергові російські фейки, які навмисне (підбурюють, - ред.) ситуацію навколо цього питання".

Раніше російські ЗМІ, посилаючись на радника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка, опублікували інформацію про те, що нібито Служба безпеки України перевірить усіх учасників конкурсу "Євробачення", який відбудеться в Києві в першій половині травня. Служба з'ясує, чи відвідував той чи інший артист Крим після його приєднання до Росії, і однією з перших таку перевірку пройде представниця Вірменії Арцвік Арутюнян.

Нагадаємо, Служба безпеки України прийняла рішення заборонити на 3 роки в'їзд до країни російській виконавиці Юлії Самойловій, обраній для участі в конкурсі Євробачення-2017. Раніше стало відомо, що на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017 Києві Росію з піснею Flame Is Burning представлятиме Юлія Самойлова, яка давала концерти в окупованому Криму.
Джерело:

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики