Гройсман терміново вилітає в Харківську область: "Головне - забезпечити безпеку громадян"

5831 79

Вирішуватиметься питання про евакуацію жителів через вибухи на складах.

Як передає Цензор.НЕТ, прем'єр-міністр Володимир Гройсман тримає на контролі ситуацію в Харківській області, де нещодавно відбулися вибухи на військових складах.

"Сьогодні зранку отримав інформацію про вибухи на складі боєприпасів під Харковом. На постійному зв'язку з військовими, керівництвом ДСНС, керівництвом ОДА, які координують заходи з ліквідації цієї надзвичайної ситуації та евакуації мешканців прилеглих населених пунктів. Зараз вилітаю на місце. Головне - забезпечити безпеку громадян", - написав прем'єр-міністр на своїй сторінці в соцмережі.

Читайте також: Вибухи на складі боєприпасів у Балаклії: евакуація мешканців триває, загиблих і постраждалих не зафіксовано, - Генштаб ЗСУ


Нагадаємо, вночі 23 березня 2017 р. на території військового складу Міноборони поблизу м. Балаклія Харківської області виникла надзвичайна ситуація, пов'язана з вибухом боєприпасів. На кількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові й артилерійські снаряди 125- і 152-мм) стався вибух, виникла пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів. Відбувається евакуація населення з прилеглих районів.

За даними головного військового прокурора Анатолія Матіоса, на військовому складі в Балаклії сталася диверсія.

Пізніше було опубліковано відео вибуху на військовому складі Міноборони в Балаклії.