У Харківській області у радіусі 40 км від складів, що горять, заборонили польоти

29621 38

Щоб локалізувати й погасити пожежі, в Харківську область направили пожежні поїзди "Укрзалізниці".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив заступник міністра економічного розвитку інфраструктури України Юрій Лавренюк, повідомляє прес-служба відомства.

Також він зазначив, що персонал залізничної станції в Балаклії евакуйовано. Зп необхідності Укрзалізниця готова надати поїзди для евакуації населення. Поки таких запитів не надходило.

Також Лавренюк повідомив, що Украерорух тимчасово закрив небо в радіусі 40 км від місця пожежі.

За його словами, Міністерство інфраструктури України перебуває на оперативному контакті з керівництвом ДСНС, Міністерством оборони й у межах компетенції тримає ситуацію на контролі.

Читайте також: Вибухи на складі в Балаклії тривають. Люди сидять у підвалах. У місті розгорнуто евакуаційний пункт, - кореспондент

Нагадаємо, вночі 23 березня 2017 р. на території військового складу Міноборони поблизу м. Балаклія Харківської області виникла надзвичайна ситуація, пов'язана з вибухом боєприпасів. На кількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові й артилерійські снаряди 125- і 152-мм) стався вибух, виникла пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів. Відбувається евакуація населення з прилеглих районів.

За даними головного військового прокурора Анатолія Матіоса, на військовому складі в Балаклії сталася диверсія.

Пізніше було опубліковано відео вибуху на військовому складі Міноборони в Балаклії.