Цензор.НЕТ

23.03.17 13:13

"Версія очевидна - він був смертельно небезпечним для російських силовиків", - екс-депутат Держдуми РФ Пономарьов про вбивство Вороненкова

Убитий Вороненков ішов на зустріч з іншим екс-депутатом Держдуми РФ Пономарьовим.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав екс-депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов, який має посвідку на проживання в Україні, передає Цензор.НЕТ.

"Дениса Вороненкова вбито об 11:25 біля "Прем'єр Паласу". Він ішов на зустріч зі мною. Нема слів. Охоронець встиг поранити нападника. Версія очевидна - я казав, що Вороненков - не шахрай, а отже, смертельно небезпечний для російських силовиків. Мої найглибші співчуття Марії Максаковій", - розповів він.

Читайте також: ЕКС-ДЕПУТАТ ДЕРЖДУМИ ДЕНИС ВОРОНЕНКОВ: "СИТУАЦІЯ У РОСІЇ - ЯК У НАЦИСТСЬКІЙ НІМЕЧЧИНІ. НЕ ХОЧУ ЖИТИ У БРЕХНІ Й ЛИЦЕМІРСТВІ. Я СТАВ ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ І ЦИМ ПИШАЮСЯ"Джерело:

Нагадаємо, що екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненков давав свідчення у справі про держзраду Віктора Януковича і про захоплення Криму.

Також Вороненков заявив Цензор.НЕТ, що вважає Януковича зрадником, який причетний до масових убивств людей, і який повинен був отримати в Росії не притулок, а справедливий суд.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики