Цензор.НЕТ

23.03.17 13:38

Слідком РФ закриє справу проти Вороненкова, коли офіційно отримає підтвердження його смерті

Передовсім, слідчі повинні отримати офіційне підтвердження його смерті, а потім справу буде припинено за згодою родичів або через суд.

Російські слідчі не отримували офіційної інформації про смерть екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, убитого в центрі Києва, передає Цензор.НЕТ, про це повідомила Інтерфаксу в четвер офіційний представник Слідчого комітету Росії Світлана Петренко.

"У разі отримання офіційного підтвердження його смерті законом передбачено або припинення кримінальної справи з нереабілітаційних підстав за згодою родичів загиблого, або за відсутності такої згоди - направлення кримінальної справи до суду для розгляду по суті", - сказала Петренко.

Нагадаємо, в поліції повідомляють, що екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненков був застрелений сьогодні в центрі Києва на вулиці Пушкінській. За даними поліції, вбивство замовне. Охоронець екс-депутата поранив нападника, однак сам теж був поранений. Зараз обидва в лікарні.

Також читайте: Путіну доповіли про вбивство Вороненкова, - Пєсков

Ілля Пономарьов раніше заявив, що Вороненков був убитий у центрі Києва, коли йшов на зустріч із ним.

Зазначимо, що Вороненков та Ілля Пономарьов, екс-депутати Держдуми РФ, є свідками Генпрокуратури у справі про держзраду Віктора Януковича. За даними ГПУ, закон передбачає додавання в судовому слідстві свідчень Дениса Вороненкова, даних під письмовий протокол.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики