"Позиція Європейської мовної спілки політизує конкурс", - Кириленко назвав незаконною трансляцію виступу Самойлової на Євробаченні

17103 117

Віце-прем'єр України В'ячеслав Кириленко заявив, що трансляція виступу російської виконавиці Юлії Самойлової українськими телеканалами є порушенням законодавства.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Twitter.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Російське телебачення не транслюватиме Євробачення через заборону в'їзду Самойловій в Україну

"Трансляція виступу Самойлової українськими телеканалами - це таке саме порушення українських законів, як і її в'їзд до України. (Європейська мовна спілка. - ред) ЄМС мала б зважити на це", - написав Кириленко.

"Гастролі та телепередачі за участю персон нон-грата в Україні заборонені. Рішення - в зміні учасника від РФ. А позиція ЄМС політизує конкурс", - підкреслив віце-прем'єр.

Раніше повідомляли, що ЄМС запропонувала Першому каналу провести пряму трансляцію виступу російської співачки Юлії Самойлової в другому півфіналі конкурсу "Євробачення.

Нагадаємо, СБУ заборонила Юлії Самойловій в'їзд в Україну терміном на 3 роки. Раніше стало відомо, що на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017 у Києві Росію з піснею Flame Is Burning представлятиме Юлія Самойлова, яка давала концерти в окупованому Криму. Після цього Європейська мовна спілка заявила: "Ми продовжимо діалог із владою України, щоб забезпечити виступ усіх артистів на 62-му конкурсі Євробачення в Києві в травні".